Biografija

Gyvenimo aprašymas (CV) PDF formatu (2015)

Gimiau gražiame, ežerų apsuptame Degučių kaime, Zarasų rajone. Pradėjau lankyti Degučių pagrindinę mokyklą, kurioje gavau pirmąsias gyvenimo pamokas. Vėliau įstojau į Zarasų "Ąžuolo" gimnaziją ir sėkmingai ją baigiau.

Tais pačiais metais įstojau į Vilniaus Gedimino Technikos universiteto Elektronikos fakulteto Kompiuterių inžinerijos specialybę. Esu dėkingas VGTU dėstytojams už suteiktas gyvenimo ir IŠGYVENIMO pamokas, ypač bakalauro baigiamojo darbo vadovui dr. Juliui Skardžiui, kurio supratimą ir palaikymą jaučiau nuolat.

Baigęs VGTU, įstojau į Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Informacijos vadybos specialybės magistrantūros studijas, kurias baigiau 2010. Baigiamojo magistro darbo vadovas - dr. Povilas Abarius.

2010-2014 studijavau Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos instituto Informatikos krypties doktorantūros studijose, vadovaujamas prof. Gintauto Dzemydos.

Esu dėkingas dar trims žmonėms: Pirmąjam mano informatikos mokytojui Gintautui Antanavičiui, parodžiusiam kelią į informacinių technologijų tankmę :),, Amerikos lietuviui, žemaičiui, Edvinui Giedrimui, kurio įgimtas užsispyrimas stumteli tolyn tada, kai atrodo, kad visko jau užtenka ir † Nerutei Kligienei, su kuria iki jos mirties teko garbė dirbti Multimedija verslui projekte.

Dar 2001 gavau pirmąsias interneto pamokas ir nuo to laiko internetas tapo neatsiejama mano gyvenimo (kaip ir daugumos iš Jūsų?) dalimi.

Ir nepamirškime - gyventi reikia taip, lyg ši diena būtų paskutinė.