Aurimo.Svajos.Com

Page
Menu
Biografija

Gyvenimo aprašymas (CV) PDF formatu (2024)

Gimiau gražiame, ežerų apsuptame Degučių kaime, Zarasų rajone. Pradėjau lankyti Degučių pagrindinę mokyklą, kurioje gavau pirmąsias gyvenimo pamokas. Vėliau įstojau į Zarasų "Ąžuolo" gimnaziją ir sėkmingai ją baigiau.

Tais pačiais metais įstojau į Vilniaus Gedimino Technikos universiteto Elektronikos fakulteto Kompiuterių inžinerijos specialybę. Esu dėkingas VGTU dėstytojams už suteiktas gyvenimo ir išgyvenimo (vis dėlto buvo labai sunku) :) pamokas, ypač bakalauro baigiamojo darbo vadovui dr. Juliui Skardžiui, kurio supratimą ir palaikymą jaučiau nuolat.

Baigęs VGTU, įstojau į Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Informacijos vadybos specialybės magistrantūros studijas, kurias baigiau 2010. Baigiamojo magistro darbo vadovas - dr. Povilas Abarius.

2010-2014 studijavau Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos instituto Informatikos krypties doktorantūros studijose, vadovaujamas prof. Gintauto Dzemydos. Profesoriaus pagalbos dėka, 2015 metais pavyko apginti disertaciją ir gauti daktaro laipsnį.

Esu dėkingas dar trims žmonėms: Pirmąjam mano informatikos mokytojui Gintautui Antanavičiui, parodžiusiam kelią į informacinių technologijų tankmę :), Amerikos lietuviui, žemaičiui, Edvinui Giedrimui, kurio įgimtas užsispyrimas stumteldavo tolyn tada, kai atrodė, kad visko jau užtenka ir † dr. Nerutei Kligienei, su kuria iki jos mirties teko garbė dirbti Matematikos ir informatikos instituto Multimedija verslui projekte.

Ir nepamirškime - gyventi reikia taip, lyg ši diena būtų paskutinė.

« prev top next »
Page
Menu
Home Print viewSitemapPage
Menu

Powered by CMSimple | Template: ge-webdesign.de | Login